KONST / Litografier / Färglitografi 12297361
nr 1229 7361
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 6/36. Motivet: 57x41 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:28:43
16/1 22:25:23
100 kr
19/1 10:47:30
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare